Premier League odds: Sammenlign bookmakernes odds

Opdateret:

Næste kamp i Premier League er Brentford-Chelsea fredag 18. september kl. 21.00. Bedste odds: 2.95 på sejr til Brentford (Betano), 3.75 på uafgjort (Betano), 2.25 på sejr til Chelsea (Betano). Nedenfor sammenligner vi bet365, Unibet og Betano på de 10 næste kampe.

Odds-sammenligningPremier League odds
Næste kamp: fredag 18. september kl. 21.00Runde: runde 5Kampe med odds: 10 af 10Bookmakere: bet365, Unibet, Betano

Bedste odds på kommende kampe

KampstartKamp1X2
fredag 18. september kl. 21.00Brentford – Chelsea2.95
Betano
3.75
Betano
2.25
Betano
lørdag 19. september kl. 13.30Tottenham – Aston Villa2.00
Betano
3.60
Betano
3.80
bet365
lørdag 19. september kl. 16.00Newcastle – Hull City1.60
Betano
4.50
bet365
5.30
Betano
lørdag 19. september kl. 16.00Everton – Ipswich1.80
Betano
3.70
Betano
4.50
bet365
lørdag 19. september kl. 16.00Brighton – Arsenal5.00
bet365
3.85
Betano
1.70
Betano
lørdag 19. september kl. 18.30Nottingham Forest – Coventry1.70
Betano
3.90
bet365, Betano
5.00
bet365
søndag 20. september kl. 15.00Bournemouth – Liverpool3.15
Betano
3.80
Betano
2.12
Betano
søndag 20. september kl. 15.00Manchester City – Sunderland1.31
Betano
5.60
Betano
9.25
Betano
søndag 20. september kl. 15.00Leeds – Crystal Palace1.90
bet365
3.60
bet365, Betano
4.15
Betano
søndag 20. september kl. 17.30Fulham – Manchester United3.45
Betano
3.75
Betano
2.02
Betano

Tallene er den højeste odds på hvert udfald blandt bet365, Unibet og Betano, med bookmakeren under. Odds ændrer sig løbende — tjek altid bookmakerens egen side. Annonce · 18+ · Spil ansvarligt — StopSpillet.dk / ROFUS.nu.

Stillingen i Premier League

#HoldKMFP
1Arsenal4+712
2Manchester City4+612
3Leeds4+48
4Hull City4+38
5Brighton4+87
6Chelsea4+17
7Brentford4+36
8Liverpool4+26
9Everton4+26
10Ipswich4-36
11Nottingham Forest405
12Newcastle4-15

Overvejer du Bet365?

Læs redaktionens gennemgang, før du opretter dig. 18+ · Spil ansvarligt.

Ofte stillede spørgsmål

Hvem har de bedste odds på Brentford-Chelsea?

Betano har de højeste odds på sejr til Brentford med 2.95. Se hele sammenligningen i tabellen ovenfor.

Hvor finder jeg de bedste odds på Premier League?

Vi sammenligner bet365, Unibet og Betano på Premier League og fremhæver den højeste odds på hvert udfald. Der er sjældent én bookmaker der er bedst på alt — derfor betaler det sig at sammenligne kamp for kamp.

Hvem fører Premier League lige nu?

Arsenal fører med 12 point efter 4 kampe.

Hvor ofte opdateres odds?

Kampprogram og odds hentes automatisk hver dag, og på kampdage oftere. Odds er hentet tirsdag 15. september kl. 08.45 og kan have ændret sig siden. 18+ · Spil ansvarligt.

Kampprogram og odds opdateres automatisk. Senest tirsdag 15. september kl. 08.45. Data: API-Football.